Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 664 953 030

Lekcje gry na fortepianie / instrumentach klawiszowych

Nauka gry na fortepianie / instrumentach klawiszowych obejmuje indywidualne lekcje nauki gry na instrumencie oraz dodatkowe bezpłatne zajęcia: Zasady muzyki z kształceniem słuchu, Kompozycja z elementami harmonii i improwizacji, Zespół Wokalno-Instrumentalny, Chór (zajęcia dodatkowe nie są obowiązkowe).

W procesie kształcenia nie narzucamy Ci naszego spojrzenia na muzykę ani też rodzaju muzyki. Staramy się, aby Twoje umiejętności były jak najbardziej wszechstronne, a naszym celem jest rozwój i doskonalenie Twojej techniki wykonawczej, nauczenie Cię pełnego wykorzystania możliwości instrumentu oraz przekazanie Ci wiedzy i umiejętności potrzebnych do komponowania i wykonywania tej muzyki, którą chcesz grać.

Nauka gry na tym kierunku może obejmować naukę gry na fortepianie (pianinie), organach kościelnych, syntezatorze (keyboardzie). Na kierunku tym prowadzone są również zajęcia, których przedmiotem jest szeroko rozumiana produkacja muzyczna, w tym: tworzenie i nagrywanie muzyki (home recording), zastosowanie sprzętu komputerowego w muzyce, kontrolerów MIDI, tworzenie i wykorzystywanie sampli. Przedmiotem zajęć jest m.in.: akompaniament wykonywany na różnych instrumentach klawiszowych w różnych stylach muzycznych, gra partii solowych w różnych stylach muzycznych, improwizacja, rozwój szeregu technik wykonawczych, tworzenie i stosowanie akordów z uwzględnieniem określonego prowadzenia głosów.  

Instrumenty klawiszowe to cała grupa instrumentów, do których należą m.in.: fortepian, pianino, organy, syntezator, keyboard i inne. Są one wykorzystywane w różnych rodzajach muzyki. W polu naszych zainteresowań jest zastosowanie instrumentów klawiszowych w takich rodzajach muzyki, jak: rock, blues, jazz, pop, fusion, muzyka klasyczna, muzyka sakralna i wiele, wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić.

Kształcenie odbywa się praktycznie na każdym poziomie Twojej techniki wykonawczej i wykształcenia muzycznego. Kierunek Fortepian / Instrumenty klawiszowe przygotowuje zarówno do profesjonalnych występów na scenie, pracy w studio nagrań, jak i kontynuacji nauki na studiach wyższych na kierunkach muzycznych.

 

Lekcje nauki gry na instrumentach klawiszowych prowadzi: Robert Szewczuk, Wojciech Sanocki

 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – mieszkańców miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno oraz z terenów dalej położonych na lekcje gry na fortepianie / instrumentach klawiszowych.

 

Odkryj swój talent i spełnij marzenia – to łatwe.

Umów się na bezpłatną lekcję nauki gry na Fortepianie / Instrumentach klawiszowych – bez żadnych zobowiązań!

(zadzwoń tel.: 664 953 030, 32 307 04 69 lub napisz mail biuro@jskedukacja.pl).

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 664 953 030 Zadzwoń do nas