Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 664 953 030

Nauka śpiewu

Nauka na kierunku wokalistyka obejmuje indywidualne lekcje śpiewu oraz dodatkowe bezpłatne zajęcia: Zasady muzyki z kształceniem słuchu, Kompozycja z elementami harmonii i improwizacji, Zespół Wokalno-Instrumentalny, Chór (zajęcia dodatkowe nie są obowiązkowe).

W procesie kształcenia nie narzucamy Ci naszego spojrzenia na muzykę ani też rodzaju muzyki (muzyka klasyczna / rozrywkowa). Staramy się, aby Twoje umiejętności były jak najbardziej wszechstronne, a naszym celem jest rozwój i doskonalenie Twojej techniki wykonawczej, nauczenie Cię pełnego wykorzystania możliwości, jakie daje Twój głos oraz przekazanie Ci wiedzy i umiejętności potrzebnych do komponowania i wykonywania tej muzyki, która znajduje się w obszarze Twoich zainteresowań.

Program kształcenia na kierunku wokalistyka obejmuje m.in. następujące zagadnienia: emisja głosu, dykcja, interpretacja, improwizacja wokalna. W polu naszych zainteresowań jest śpiew klasyczny i śpiew w muzyce rozrywkowej w różnych stylach muzycznych, takich jak: rock, blues, jazz, metal, pop i wiele, wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić.

Kształcenie odbywa się praktycznie na każdym poziomie Twojej techniki wykonawczej i wykształcenia muzycznego. Kierunek Wokalistyka przygotowuje zarówno do profesjonalnych występów na scenie, pracy w studio nagrań, jak i kontynuacji nauki na studiach wyższych na kierunkach muzycznych.

 

Zajęcia na kierunku Wokalistyka prowadzą:

Weronika Kępka, Magdalena Bednarkiewicz, Daria Porębska.

 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – mieszkańców miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno oraz z terenów dalej położonych na lekcje śpiewu.

(zadzwoń tel.: 664 953 030, 32 307 04 69 lub biuro@jskedukacja.pl).

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 664 953 030 Zadzwoń do nas