Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 664 953 030

Lekcje gry na perkusji / instrumentach perkusyjnych

Nauka gry na perkusji / instrumentach perkusyjnych obejmuje indywidualne lekcje nauki gry na zestawie perkusyjnym i/lub instrumentach perkusyjnych oraz dodatkowe bezpłatne zajęcia: Zasady muzyki z kształceniem słuchu, Kompozycja z elementami harmonii i improwizacji, Zespół Wokalno-Instrumentalny, Chór (zajęcia dodatkowe nie są obowiązkowe).

Samodzielnie określasz, czy na zajęciach indywidualnych razem z Twoim nauczycielem skoncentrujecie się jedynie na nauce gry na zestawie perkusyjnym, czy też rozszerzycie zakres poruszanych zagadnień o naukę gry (w tym akompaniamentu i improwizacji) na innych instrumentach perkusyjnych (wibrafon, ksylofon). Możesz tego dokonać na każdym etapie Twojej nauki w naszej Szkole.

W procesie kształcenia nie narzucamy Ci naszego spojrzenia na muzykę ani też rodzaju muzyki. Staramy się, aby Twoje umiejętności były jak najbardziej wszechstronne, a naszym celem jest rozwój i doskonalenie Twojej techniki wykonawczej, nauczenie Cię pełnego wykorzystania możliwości, jakie daje perkusja, oraz przekazanie Ci wiedzy i umiejętności potrzebnych do komponowania i wykonywania tej muzyki, którą sam chcesz grać. W polu naszych zainteresowań jest zastosowanie perkusji/instrumentów perkusyjnych w takich stylach muzycznych, jak: rockbluesjazzmetalpopfusionmuzyka klasyczna i wiele, wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić.

Kształcenie odbywa się praktycznie na każdym poziomie Twojej techniki wykonawczej i wykształcenia muzycznego. Kierunek Perkusja przygotowuje Cię zarówno do profesjonalnych występów na scenie, pracy w studio nagrań, jak i kontynuacji nauki na studiach wyższych na kierunkach muzycznych.

 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – mieszkańców miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno oraz z terenów dalej położonych na lekcje gry na perkusji/instrumentach perkusyjnych.

 

Odkryj swój talent i spełnij marzenia – to łatwe.

Umów się na bezpłatną lekcję nauki gry na perkusji – bez żadnych zobowiązań – sprawdź to sam!

(Zadzwoń tel.: 664 953 030, 32 307 04 69 lub napisz mail: biuro@jskedukacja.pl).

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 664 953 030 Zadzwoń do nas