Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 664 953 030

Lekcje gry na gitarze

Nauka gry na gitarze obejmuje indywidualne lekcje nauki gry na gitarze elektrycznej, akustycznej lub klasycznej oraz dodatkowe bezpłatne zajęcia: Zasady muzyki z kształceniem słuchu, Kompozycja z elementami harmonii i improwizacji, Zespół Wokalno-Instrumentalny, Chór (zajęcia dodatkowe nie są obowiązkowe).

Samodzielnie określasz, czy gitarą, na której będziesz grać, będzie gitara elektryczna, akustyczna czy klasyczna, bowiem wybór rodzaju gitary jest uzależniony tylko i wyłącznie od Twoich zainteresowań muzycznych. Na każdym etapie kształcenia możesz zmienić rodzaj gitary.

W procesie kształcenia nie narzucamy Ci naszego spojrzenia na muzykę ani też rodzaju muzyki. Staramy się, aby Twoje umiejętności były jak najbardziej wszechstronne, a naszym celem jest rozwój i doskonalenie Twojej techniki wykonawczej, nauczenie Cię pełnego wykorzystania możliwości, jakie daje gitara, oraz przekazanie Ci wiedzy i umiejętności potrzebnych do komponowania i wykonywania tej muzyki, którą chcesz grać. W polu naszych zainteresowań jest zastosowanie gitary w takich stylach muzycznych, jak: rock, blues, jazz, metal, pop, fusion, muzyka klasyczna i wiele, wiele innych, których nie sposób tutaj wymienić.

Program nauczania obejmuje m.in. takie zagadnienia, jak: akompaniament gitarowy w różnych stylach muzycznych, gra partii solowych w różnych stylach muzycznych, improwizacja, aranżowanie partii gitary w różnych stylach muzycznych, rozwój szeregu technik wykonawczych.

Kształcenie odbywa się praktycznie na każdym poziomie Twojej techniki wykonawczej i wykształcenia muzycznego. Kierunek Gitara przygotowuje zarówno do profesjonalnych występów na scenie, pracy w studio nagrań, jak i kontynuacji nauki na studiach wyższych na kierunkach muzycznych.

 

Lekcje nauki gry na gitarze prowadzi: Bartosz Mizera, Karol Foltyński, Piotr Kubala.

 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – mieszkańców miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno oraz z terenów dalej położonych na lekcje gry na gitarze.

 

Odkryj swój talent i spełnij marzenia – to łatwe.

Umów się na bezpłatną lekcję nauki gry na gitarze w Prywatnej Szkole Muzycznej JSK Edukacja – bez żadnych zobowiązań – sprawdź to sam!

(zadzwoń tel.: 664 953 030, 32 307 04 69 lub napisz mail: biuro@jskedukacja.pl).

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 664 953 030 Zadzwoń do nas