Cennik Szkoły Muzycznej JSK Edukacja

Ucząc się w Prywatnej Szkole Muzycznej JSK Edukacja, wybierasz jeden z dwóch wariantów:

- Stała Opłata Miesięczna  

- Opłata Za Zrealizowane Zajęcia

 

W wariancie Stała Opłata Miesięczna opłata za każdy miesiąc wynosi do 235 zł. bez względu na ilość przypadających w danym miesiącu indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach/śpiewu oraz grupowych zajęć: Kształcenia słuchu z zasadami muzyki, Kompozycji z elementami harmonii, improwizacji i instrumentacji, Zespołu Wokalno-Instrumentalnego (Orkiestry), Chóru (zajęcia grupowe są nieobowiązkowe). Ponadto, wysokość opłaty nigdy nie wzrośnie przez cały okres trwania umowy! W tym wariancie zarówno indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach/śpiewu, jak i zajęcia grupowe, odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. W związku z tym w tej cenie Twoja ilość zajęć miesięcznie wynosi około 20 lekcji: w tym 4 indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach/śpiewu, 4 zajęcia Kształcenia słuchu z zasadami muzyki, 4 zajęcia Kompozycji z elementami harmonii, improwizacji i instrumentacji, 4 zajęć Zespołu Wokalno-Instrumentalnego (Orkiestry) oraz 4 zajęcia Chóru. Należy jednak pamiętać, że występują również takie miesiące, w których realizowane będą po 3 lub nawet 5 lekcji z danego rodzaju zajęć - zależy to od kalendarza). Jeżeli uważasz, że potrzebujesz większej ilości indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach/śpiewu, wystarczy, że uzgodnisz ich termin z nauczycielem prowadzącym te zajęcia - wówczas zapłacisz za każde z nich jedynie 45 zł. (opłata za te zajęcia jest wówczas doliczana do opłaty za następny miesiąc).

Jeżeli wiesz, że nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach, zawsze masz możliwość ich bezpłatnego odrobienia w innym terminie.

Szczegóły tego wariantu znajdziesz w Umowie oraz Regulaminie – Stała Opłata Miesięczna - zobacz Wzór umowy na dole tej strony.

W wariancie Opłata Za Zrealizowane Zajęcia terminy i ilość indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach/śpiewu ustalasz samodzielnie. W tym wariancie opłata za każde z indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach/śpiewu wynosi 75 zł., natomiast wszystkie zajęcia grupowe (Kształcenie słuchu z zasadami muzyki, Kompozycja z elementami harmonii, improwizacji i instrumentacji, Zespół Wokalno-Instrumentalny, Chór) są bezpłatne przy zrealizowaniu co najmniej jednych indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach/śpiewu miesięcznie. Każde z indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach/śpiewu trwa 45 minut.

Szczegóły tej Promocji znajdziesz w Umowie oraz Regulaminie – Opłata Za Zrealizowane Zajęcia - zobacz Wzór umowy na dole tej strony.

Bez względu na to, jaki wariant wybierzesz w każdej chwili możesz rozpocząć oraz zakończyć naukę – nie podpisujesz umowy na ściśle określony czas.

W ten sposób łatwo sprawdzisz, czy nauka w Prywatnej Szkole Muzycznej JSK Edukacja spełnia Twoje oczekiwania – jeśli będziesz niezadowolony – po prostu zrezygnujesz z kolejnych zajęć BEZ ŻADNYCH OPŁAT.

Bez egzaminów wstępnych i ograniczeń wiekowych.

 

Promocja „TA ULOTKA JEST WARTA 150 zł”

Jeżeli znalazłeś naszą promocyjną ulotkę z informacją „TA ULOTKA JEST WARTA 150 zł”, weź ją ze sobą przy zapisywaniu się na zajęcia, a otrzymasz:

Rabat w wysokości 100 zł na pierwsze 10 indywidualnych zajęć nauki gry na instrumencie/śpiewu na danym kierunku oraz rabat 50 zł na kolejne 10 zajęć. W przypadku realizacji zajęć w wariancie – Stała Opłata Miesięczna wielkość rabatu w danym miesiącu jest określana na podstawie ilości indywidualnych zajęć nauki gry na instrumentach/śpiewu przypadających w danym miesiącu zgodnie z Kalendarzem Roku Szkolnego.

Promocja nie dotyczy osób, które kiedykolwiek zawarły już z JSK Edukacja umowę o naukę gry na instrumentach/śpiewu oraz innych przedmiotów muzycznych oraz osób korzystających z Promocji - Oferta Wakacyjna.

Ulotki "Ta ulotka jest warta 150 zł" są dostępne m.in. w:

"Artkwarium" - Sosnowiec, ul. 3 Maja 1

http://artkwarium.pl/

Lighting Center
Biuro, Magazyn Centralny - Będzin
ul. Pokoju 91
42-504 Będzin 

Lighting Center
Salon muzyczny - Mysłowice
ul. Mikołowska 7C
41-400 Mysłowice

https://www.lightingcenter.pl/

Sklep Lighting Center przygotował dla Uczniów naszej Szkoły specjalną promocję - ZOBACZ:

http://www.lightingcenter.info/newsletter/detal/newsletter-16084.html

Przed zakupem bardzo prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem Lighting Center w celu potwierdzenia dostępności produktu !!!

http://www.lightingcenter.pl/contact_us.php

 

Wzrór umowy o naukę gry na instrumentach/śpiewu i innych przedmiotów muzycznych w Prywatnej Szkole Muzycznej:

 Wzór umowy - pobierz.pdf

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.