Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 502 980 846

Trening umiejętności poznawczych (pamięć/uwaga/koncentracja/logika)

Procesy poznawcze (kognitywne) pozwalają zdobywać wiedzę i umiejętności oraz wykorzystywać je w codziennym życiu. Zdolności poznawcze to przede wszystkim procesy sensoryczne związane ze spostrzeganiem, uwagą i przetwarzaniem informacji, dzięki którym możemy skoncentrować się na tym, co odbieramy za pomocą wzroku, słuchu i innych zmysłów, co z kolei jest potrzebne w procesie zapamiętywania czy myślenia. Dzięki pamięci możliwe jest zapisywanie, przywoływanie i modyfikacja informacji, a rozumowanie (myślenie logiczne) pozwala na wykorzystywanie zdobytej wiedzy i umiejętności.

Trening umiejętności poznawczych jest przeznaczony zarówno dla osób z deficytami, jak i wszystkich, którzy chcą zwiększyć efektywność własnych procesów poznawczych.

Trening obejmuje ćwiczenia pamięci sekwencyjnej i symultanicznej, wzmacnianie koncentracji i uwagi, ćwiczenia myślenia przyczynowo - skutkowego, kategoryzacji i relacji, analizy i syntezy wzrokowej i słuchowej, ćwiczenia szeregowania i sekwencji oraz ćwiczenia logicznego myślenia.

Nasze zajęcia treningu umiejętności kognitywnych

Zajęcia realizowane są indywidualnie. Są przeznaczone dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych oraz osób starszych (seniorów).

Nie podpisują Państwo żadnej umowy na określony czas, bowiem uważamy, że tylko jakość naszych usług, nasze kompetencje oraz organizacja i dostosowanie się do Państwa jest przyczyną, że zostaniecie Państwo z nami. To, że ufacie nam Państwo, jest dla nas najwyższym wyróżnieniem i zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości naszej pracy.

Cały czas czeka na Państwa bezpłatna pomoc telefoniczna, gdzie uzyskacie informacje, które - mamy nadzieję - pomogą odpowiedzieć sobie na niepokojące Państwa pytania dotyczące Państwa lub Państwa dziecka oraz potrzeby wizyty u terapeuty czy umówienia się na taką zajęcia treningu umiejętności poznawczych. Informacji udziela terapeuta, który może w danej chwili prowadzić zajęcia, więc jeśli nie odbieramy, na pewno oddzwonimy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Trening pamięci, uwagi, koncentracji i logiki - Centrum Logopedii JSK Edukacja w Sosnowcu - zapraszamy!

Zapraszamy osoby z Sosnowca i okolicznych miast: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Katowice, Jaworzno.

Zadzwoń i uzyskaj wszelkie informację: 502 980 846

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Centrum Logopedii
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
502 980 846
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 502 980 846 Zadzwoń do nas