Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 502 980 846

Trening inteligencji emocjonalnej

Inteligencja emocjonalna nie jest tożsama z posiadanymi kompetencjami ani szeroko rozumianą inteligencja wieloraką. Inteligencja emocjonalna jest zdolnością do rozpoznawania, wyrażania i kontrolowania własnych i cudzych emocji oraz rozumienia zachowania - swojego i innych. Dzięki niej jesteśmy w stanie budować relacje czy osiągać sukcesy zawodowe. Obejmuje ona samoświadomość, czyli spostrzeganie i rozumienie tego, co czuje się w danej chwili, umiejętność panowania nad emocjami, umiejętność podporządkowania emocji i myśli realizacji wybranych celów, umiejętność empatii oraz zdolności nawiązywania relacji z innymi osobami, pełnienia różnych ról społecznych.

Inteligencję emocjonalną uważa się za kluczowy element prawidłowego rozwoju człowieka. Często obserwowana jest sytuacja, w której osoba o ponadprzeciętnych kompetencjach w zakresie różnych dziedzin nie jest właściwie doceniana, nie awansuje, doświadcza różnego rodzaju problemów w relacjach interpersonalnych, a powodem tego są właśnie braki inteligencji emocjonalnej.

Trening inteligencji emocjonalnej

Na szczęście inteligencję emocjonalną można trenować, a umiejętności składających się na nią można się nauczyć i rozwijać w dowolnym momencie życia. Stąd też zajęcia treningu inteligencji emocjonalnej nie są skierowane tylko do osób o jakichś deficytach rozwojowych, ale naprawdę dla wszystkich, którzy chcieliby polepszyć swoje kompetencje interpersonalne, zwiększyć swoje szanse w szkole, w pracy i szeroko rozumianym życiu towarzyskim.

Trening obejmuje: wprowadzenie do świata emocji, uczenie się identyfikowania emocji swoich i innych osób, rozumienie i antycypowanie zachowań swoich i innych ludzi, kształtowanie relacji interpersonalnych, wyrażanie i regulowanie emocji oraz radzenie sobie z emocjami trudnymi, przykrymi, a przede wszystkim “zarządzanie” emocjami.

Nie podpisują Państwo żadnej umowy na określony czas, bowiem uważamy, że tylko jakość naszych usług, nasze kompetencje oraz organizacja i dostosowanie się do Państwa jest przyczyną, że zostaniecie Państwo z nami. To, że ufacie nam Państwo, jest dla nas najwyższym wyróżnieniem i zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości naszej pracy.

Cały czas czeka na Państwa bezpłatna pomoc telefoniczna, gdzie uzyskacie informacje, które - mamy nadzieję - pomogą odpowiedzieć sobie na niepokojące Państwa pytania dotyczące Państwa lub Państwa dziecka oraz potrzeby wizyty u terapeuty czy umówienia się na zajęcia treningu inteligencji emocjonalnej. Informacji udziela terapeuta, który może w danej chwili prowadzić zajęcia, więc jeśli nie odbieramy, na pewno oddzwonimy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Trening inteligencji emocjonalnej w Sosnowcu - Centrum Logopedii JSK Edukacja - zapraszamy!

Zapraszamy osoby z Sosnowca i okolicznych miast: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Katowice, Jaworzno.

Zadzwoń i uzyskaj wszelkie informację: 502 980 846

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Centrum Logopedii
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
502 980 846
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 502 980 846 Zadzwoń do nas