Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 502 980 846

Nauka czytania i pisania metodą strukturalną

Metoda strukturalna nauki czytania i pisania jest znana ze swojej skuteczności i efektywności. Wyróżnia się ona tym, że uwzględnia wieloetapowość procesu nabywania umiejętności w zakresie pisania i czytania. Należy ona do metod analityczno- syntetycznych, sekwencyjnych nauki czytania w oparciu o sylaby.

Terapia poprzedzona jest szczegółową i indywidualną diagnozą z wykorzystaniem KOCP (Karty Oceny Czytania i Pisania) służącej ocenie poziomu pisania i czytania oraz deficytów utrudniających nabywanie kompetencji czytania i pisania.

Nasza oferta nauki pisania i czytania

Metoda strukturalna, którą Państwu oferujemy, jest przeznaczona dla osób mających różnego rodzaju deficyty funkcji motorycznych, wzrokowych, słuchowych, językowych, poznawczych oraz sfery emocjonalno-motywacyjnej. Deficyty te występują najczęściej m. in. z dysleksją, dyslalią, dyzartrią, afazją, zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz innymi, jak np.: utrata umiejętności po udarach, wylewach, wypadkach i innych schorzeniach czy chorobach.

Materiały wykorzystywane podczas zajęć - BEZPŁATNE! Cena obejmuje materiały wykorzystywane podczas zajęć terapeutycznych oraz przeznaczone do pracy w domu, w związku z czym nie ponoszą już Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Aby nauka pisania i czytania była skuteczna, powinna ona być prowadzona systematycznie, co jednak pociąga za sobą dość znaczne koszty. Dlatego też staramy się, aby nasze usługi były dostępne dla Państwa, zarówno pod względem cenowym, dostępności terminów oraz kwestii formalnych, jak wystawianie faktur, zaświadczeń, które korzystają z pomocy różnego rodzaju fundacji, stowarzyszeń i innych form opieki.

Nie podpisują Państwo żadnej umowy na określony czas, bowiem uważamy, że tylko jakość naszych usług, nasze kompetencje oraz organizacja i dostosowanie się do Państwa jest przyczyną, że zostaniecie Państwo z nami. To, że ufacie nam Państwo, jest dla nas najwyższym wyróżnieniem i zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości naszej pracy.

Cały czas czeka na Państwa bezpłatna pomoc telefoniczna, gdzie uzyskacie informacje, które - mamy nadzieję - pomogą odpowiedzieć sobie na niepokojące Państwa pytania dotyczące Państwa lub Państwa dziecka oraz potrzeby wizyty u terapeuty czy umówienia się na zajęcia nauki czytania i pisania. Informacji udziela terapeuta, który może w danej chwili prowadzić zajęcia, więc jeśli nie odbieramy, na pewno oddzwonimy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Nauka czytania i pisania metodą strukturalną w Sosnowcu - JSK Edukacja - Centrum Logopedii - zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy osoby z Sosnowca i okolicznych miast: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Katowice, Jaworzno.

Zadzwoń i uzyskaj wszelkie informację: 502 980 846

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Centrum Logopedii
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
502 980 846
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 502 980 846 Zadzwoń do nas