Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 502 980 846

Wspomaganie rozwoju

Działalność naszego Centrum Logopedii nie ogranicza się tylko do diagnozy, konsultacji i terapii mowy, ale świadczy również różnego rodzaju usługi związane z szeroko rozumianym rozwojem człowieka. Usługi te nie są skierowane tylko i wyłącznie do dzieci, choć to one najczęściej wymagają usprawnienia określonych funkcji lub terapii. Często również poniższe zajęcia stanowią nieocenione wsparcie przy terapii logopedycznej.

Wybór zajęć wspomagania rozwoju

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy wybrać z poniższej listy interesujące Państwa zajęcia - zostaną Państwo przekierowani na podstronę opisującą dany typ zajęć.

Cały czas czeka na Państwa bezpłatna pomoc telefoniczna, gdzie uzyskacie informacje, które - mamy nadzieję - pomogą odpowiedzieć sobie na niepokojące Państwa pytania dotyczące Państwa lub Państwa dziecka oraz potrzeby wizyty u terapeuty czy umówienia się na określone zajęcia.
Informacji udziela terapeuta, który może w danej chwili prowadzić zajęcia, więc jeśli nie odbieramy, na pewno oddzwonimy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Wspomaganie rozwoju w Sosnowcu - Centrum Logopedii JSK Edukacja - zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy osoby z Sosnowca i okolicznych miast: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Katowice, Jaworzno.

Zadzwoń i uzyskaj wszelkie informację: 502 980 846

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Centrum Logopedii
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
502 980 846
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 502 980 846 Zadzwoń do nas