Napisz do nas biuro@jskedukacja.pl Zadzwoń do nas 502 980 846

Logopeda w Sosnowcu

Od 2012 roku zajmujemy się wspomaganiem prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży oraz poprawianiem komfortu życia dorosłych. Wiedząc, jak ważnym aspektem jest wyrównywanie szans osób z trudnościami w obszarze mowy, stworzyliśmy ofertę obejmującą usługi w zakresie diagnozy, konsultacji i terapii logopedycznej. Mając świadomość, że każda osoba jest inna, ma inne potrzeby i swoją własną historię, staramy się jak najbardziej dostosować do osób, z którymi prowadzimy zajęcia terapeutyczne.

Nasze uprawnienia i certyfikacje logopedyczne

W celu zapewnienia jak najwyższej trafności i rzetelności diagnozy logopedycznej oraz dalszej terapii, posiadamy uprawnienia do diagnozy i terapii logopedycznej oraz zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem KOMLOGO potwierdzającym możliwość stosowania wysoce skutecznych i standaryzowanych narzędzi diagnostycznych i programów terapeutycznych (m.in. Karta Oceny Logopedycznej Dziecka - KOLD, Karta Oceny Słuchu Fonemowego - KOSF i inne) opracowanych przez wysokiej klasy specjalistów i naukowców.

Jeśli niepokoi Państwa opóźniony rozwój mowy u dziecka lub jej brak, występują problemy ze zrozumieniem dziecka, dziecko nieprawidłowo realizuje głoski, ma trudności z prowadzeniem dialogu, jąka się, ślini się lub w jego preferencjach żywieniowych zauważają Państwo wybiórczość pokarmową, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami - odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i razem zobaczymy, czy zasadne jest skorzystanie z pomocy logopedy. Pragniemy zauważyć, że wskazane jest objęcie dziecka pomocą logopedyczną na jak najwcześniejszym etapie rozwoju tak, aby zapobiec pogłębianiu się deficytów rozwoju mowy.

Nasze terapie logopedyczne

Terapia logopedyczna nie dotyczy tylko dzieci i młodzieży, dlatego oferujemy zajęcia wyrównujące deficyty mowy również dla osób dorosłych. Terapia logopedyczna jest często wskazana i bardzo skuteczna w przypadku osób po przebytych wypadkach, udarach, wylewach lub innych chorobach skutkujących zaburzeniami mowy, artykulacji i komunikacji. Jesteśmy w stanie pomóc osobom dotkniętym afazją, czy dyzartrią, które utraciły możliwości porozumiewania się, oraz wszystkim zainteresowanym rehabilitacją mowy i polepszeniem swojej dykcji (nauczyciele i wykładowcy).

Prowadzimy terapię ukierunkowaną na bardzo szerokie spektrum zaburzeń mowy i jej rozwoju, spośród których tylko te najczęstsze to: opóźniony rozwój mowy (ORM), dyslalia (w tym m.in.: sygmatyzm - seplenienie, rotacyzm - reranie i inne, mowa bezdźwięczna, rynolalia - nosowanie), alalia, dyzartria, afazja.

Aby terapia logopedyczna była skuteczna, powinna być prowadzona systematycznie, co jednak pociąga za sobą dość znaczne koszty. Dlatego też staramy się, aby nasze usługi były dostępne dla Państwa, zarówno pod względem cenowym, dostępności terminów oraz kwestii formalnych, jak wystawianie zaświadczeń, opinii logopedycznych oraz faktur dla osób, które korzystają z pomocy różnego rodzaju fundacji, stowarzyszeń i innych form opieki.

Nie podpisują Państwo żadnej umowy na określony czas, bowiem uważamy, że tylko jakość naszych usług, nasze kompetencje oraz organizacja i dostosowanie się do Państwa jest przyczyną, że zostaniecie Państwo z nami. To, że ufacie nam Państwo, zawierzając zdrowie swoje i swoich najbliższych, jest dla nas najwyższym wyróżnieniem i zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości naszej pracy.

Cały czas czeka na Państwa bezpłatna pomoc telefoniczna, gdzie uzyskacie informacje, które - mamy nadzieję - pomogą odpowiedzieć sobie na niepokojące Państwa pytania dotyczące Państwa lub Państwa dziecka oraz potrzeby wizyty u logopedy czy umówienia się na taką wizytę. Informacji udziela terapeuta, który może w danej chwili prowadzić zajęcia, więc jeśli nie odbieramy, na pewno oddzwonimy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Centrum Logopedii JSK Edukacja w Sosnowcu - zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy osoby z Sosnowca i okolicznych miast: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Katowice, Jaworzno, Mysłowice.
Zadzwoń i uzyskaj wszelkie informację: 502 980 846

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Centrum Logopedii
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
502 980 846
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń: 502 980 846 Zadzwoń do nas