Studio nagrań

Realizujemy wielośladowe nagrania dźwiękowe, zarówno pojedynczych solistów, jak i całych zespołów. Jeśli masz zespół i chciałbyś nagrać demo, cały album lub jesteś pojedynczym wykonawcą pełnym pasji i pomysłów, zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Realizatorzy, z którymi współpracujemy, są pełni pasji i kreatywności, realizacja dźwięku sprawia im ogromną przyjemność, a przede wszystkim do każdego nagrania podchodzą w jak największym stopniu INDYWIUALNIE.

Dodatkowo realizujemy zlecenia nagrań podkładów, wstawek, jingli reklamowych itp.

Istnieje także możliwość wynajęcia profesjonalnych muzyków sesyjnych do nagrań bezpośrednio przez nasze studio. Jesteśmy w stałym kontakcie z artystami poruszającymi się w przeróżnych stylach i gatunkach muzycznych.

Po uzgodnieniu możliwe jest również wykonanie nagrań mobilnie, z dojazdem do Klienta, np do sali prób bądź domu.

W przypadku większych projektów możliwość negocjacji ceny za całość nagrania, np. za konkretną ilość dni nagraniowych lub w szczególnych przypadkach ceny za cały nagrany materiał.

Cena za 60 minut nagrań z realizatorem: 60 zł. 

Wynajęcie muzyka: do uzgodnienia

Zlecenia specjalne (podkłady, jingle itp.) wyceniane indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania i wielkości projektu.

W przypadku dojazdu do klienta do kosztu realizacji nagrania doliczany jest koszt dojazdu wyceniany indywidualnie. 

Serdecznie zapraszamy muzyków solowych i całe zespoły z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej i innych miast województwa śląskiego oraz z terenów dalej położonych do skorzystania z naszego Studia nagrań. 

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.