Urodziny warsztatowe i tematyczne

Urodziny organizowane przez nas to nie tylko świetna i pełna radości zabawa dla Waszych dzieci, ale także fajna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil dzięki pełnym atrakcji Urodzinom Tematycznym o charakterze Warsztatowym. Dzieci poprzez zabawę, w ekscytującej atmosferze urodzinowego przyjęcia mogą wynieść nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także wiele nowych umiejętności, rozbudzić swoją ciekawość, rozwinąć kreatywność i wyobraźnię.

W ramach każdych z urodzin zapewniamy: piniatę - w cenie, moc zabaw i atrakcji, zdjęcia przesyłane na wskazany adres e-mail, a wytworzone przez uczestników Warsztatów Urodzinowych przedmioty są zabierane ze sobą do domu przez każde z dzieci.

Jeśli chcesz, aby impreza urodzinowa Twojego dziecka w tym roku była udana, ciekawsza i na długo pozostała w pamięci, urodziny były inspirujące i twórcze, a dziecko wyniosło z nich nowe umiejętności i nauczyło się czegoś pożytecznego – zadzwoń i dowiedz się więcej o Urodzinach Warsztatowych oraz sprawdź dostępność terminów: tel. 664 953 030 lub 32 307 04 69.

W roku 2017 wszystkie Warsztaty Urodzinowe mają nowe niższe ceny !!!

Sprawdź, jak tanie może być zorganizowanie Urodziny Twojego dziecka !!!

Warsztaty Urodzinowe - bez tematu przewodniego = 195 zł. 

Warsztaty Urodzinowe Tematyczne: 

Mam tę moc - 295 zł          Minecraft Birthday Mode - 335 zł          Przyjaźń to magia - 295 zł          Zostań Jedi - 315 zł

Kubusiowe Urodziny - 295 zł          Kosmetyczne laboratoroim - 335 zł          Szkoła Magii z Harrym pSotterem - 295 zł

Szkolenie Ninja - 315 zł          W świecie stylizacji i modelingu - 315 zł          W krainie Elfów - 295 zł          Wyspa Piratów - 275 zł

Wśród Indian - 295 zł          Obóz szkolenia komandosów - 315 zł          Młodzi detektywi - 295 zł          Music Star - 295 zł

Bal u Króla / Królowej (imię solenizanta) - 295 zł

Istnieje również możliwość przygotowania Urodzin Warsztatowych o innej tematyce - na życzenie (scenariusz oraz cena do ustalenia)

Opis i warunki: 

 

Ilość osób w cenie Urodzin: do 10 osób. Dodatkowe osoby: 15 zł / każdy dodatkowy uczestnik (powyżej 10 osób).

Czas trwania: 120 minut.

Prowadzący: doświadczony pedagog z uprawnieniami do prowadzenia zajęć grupowych z dziećmi.

Sala z dekoracjami i wyposażeniem: materiały i rekwizyty potrzebne do realizacji warsztatów. Atrakcyjne, unikatowe zaproszenia.

Piniata: w cenie Urodzin tematycznych !!!

Uczestnicy urodzin otrzymują na własność wytworzone przez siebie przedmioty!

Pamiątkowe zdjęcia lub filmy z Warsztatów są przesyłane na wskazany adres mail (gratis)

Moc zabaw i atrakcji, których nie sposób znaleźć gdzie indziej :)

Poczęstunek: zapewniają Zamawiający. Niezwłocznie po zakończeniu warsztatów Zamawiający zobowiązany jest do zabrania ze sobą wszelkich dostarczonych przez siebie produktów (zarówno niewykorzystanych produktów, jak i pozostałości po wykorzystanych produktach). Organizator warsztatów nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wywołane przez konsumpcję produktów dostarczonych przez Zamawiającego.

Urodziny Warsztatowe mają charakter zabaw oraz zajęć rozwijających (w zależności od tematyki) wyobraźnię, myślenie abstrakcyjne, kreatywność, aparat mowy, pamięć, umiejętności społeczne, kulturę estetyczną, zainteresowania naukowe dziecka, logikę myślenia, umiejętności analityczne i dedukcyjne, zdolności przywódcze i organizatorskie, pewność siebie i kulturę osobistą, empatię, inteligencję emocjonalną, motorykę małą i dużą, a przy tym są świetną i pełną radości zabawą, która pozostanie niezapomnianym wydarzeniem w życiu dziecka.

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Mysłowice na wspaniałe Urodziny w formie Warsztatów.

 

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.