Urodziny warsztatowe i tematyczne

Urodziny organizowane przez nas to nie tylko świetna i pełna radości zabawa dla Waszych dzieci, ale także fajna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil dzięki pełnym atrakcji Urodzinom Tematycznym o charakterze Warsztatowym. Dzieci poprzez zabawę, w ekscytującej atmosferze urodzinowego przyjęcia mogą wynieść nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także wiele nowych umiejętności, rozbudzić swoją ciekawość, rozwinąć kreatywność i wyobraźnię.

W ramach każdych z urodzin zapewniamy: piniatę - w cenie urodzin, moc zabaw i atrakcji, zdjęcia przesyłane na wskazany adres e-mail, a wytworzone przez uczestników Warsztatów Urodzinowych przedmioty są zabierane ze sobą do domu przez każde z dzieci.

Jeśli chcesz, aby impreza urodzinowa Twojego dziecka w tym roku była udana, ciekawsza i na długo pozostała w pamięci, urodziny były inspirujące i twórcze, a dziecko wyniosło z nich nowe umiejętności i nauczyło się czegoś pożytecznego – zadzwoń i dowiedz się więcej o Urodzinach Warsztatowych oraz sprawdź dostępność terminów: tel. 664 953 030 lub 32 307 04 69.

W roku 2018 wszystkie Warsztaty Urodzinowe mają nowe niższe ceny !!!

Sprawdź, jak tanie może być zorganizowanie Urodziny Twojego dziecka !!!

Warsztaty Urodzinowe Tematyczne - cena 350 zł.

Proponowane tematy:

Minecraft Birthday Mode      Zostań Jedi      Kosmetyczne laboratoroim   

Szkoła Magii z Harrym pSotterem      Szkolenie Ninja      Wyspa Piratów      Wśród Indian   

Obóz komandosów      Młodzi detektywi      Music Star

 

Istnieje również możliwość przygotowania Urodzin Warsztatowych o innej tematyce - na życzenie (scenariusz oraz cena do ustalenia)

 

Opis i warunki: 

Ilość osób w cenie Urodzin: do 10 zaproszonych gości. Każda dodatkowa osoba = dopłata 15 zł

Czas trwania: 120 minut.

Prowadzący: doświadczony pedagog z uprawnieniami do prowadzenia zajęć grupowych z dziećmi.

Sala z dekoracjami i wyposażeniem: materiały i rekwizyty potrzebne do realizacji warsztatów. Atrakcyjne, unikatowe zaproszenia.

Piniata (bez zawartości) w cenie Urodzin !!!

Uczestnicy urodzin otrzymują na własność wytworzone przez siebie przedmioty!

Pamiątkowe zdjęcia lub filmy z Warsztatów są przesyłane na wskazany adres mail (gratis)

Moc zabaw i atrakcji, których nie sposób znaleźć gdzie indziej :)

Zamawiający zapewnia: poczęstunek. Niezwłocznie po zakończeniu warsztatów Zamawiający zobowiązany jest do zabrania ze sobą wszelkich dostarczonych przez siebie produktów (zarówno niewykorzystanych produktów, jak i pozostałości po wykorzystanych produktach). Organizator warsztatów nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wywołane przez konsumpcję produktów dostarczonych przez Zamawiającego.

Organizator zapewnia: naczynia oraz sztućce, naczynia na przekąski, paterę na tort oraz osobną salę dla Rodziców (w sali jest czajnik).  

Urodziny Warsztatowe mają charakter zabaw oraz zajęć rozwijających (w zależności od tematyki) wyobraźnię, myślenie abstrakcyjne, kreatywność, aparat mowy, pamięć, umiejętności społeczne, kulturę estetyczną, zainteresowania naukowe dziecka, logikę myślenia, umiejętności analityczne i dedukcyjne, zdolności przywódcze i organizatorskie, pewność siebie i kulturę osobistą, empatię, inteligencję emocjonalną, motorykę małą i dużą, a przy tym są świetną i pełną radości zabawą, która pozostanie niezapomnianym wydarzeniem w życiu dziecka.

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Mysłowice na wspaniałe Urodziny w formie Warsztatów.

 

Szkoła muzyczna Sosnowiec - JSK Edukacja: mapa

Zapisz się do newslettera szkoły muzycznej JSK Edukacja!

Prywatna Szkoła Muzyczna
Sosnowiec, ul. 3 Maja 11
664 953 030
32 307 04 69
Wszystkie prawa zastrzeżone.